У писму које је предсједник СНС-а Милош Вучевић упутио предсједнику Мандићу наводи да је са радошћу примио вијест о његовом реизбору на чело Нове српске демократије, сестринске странке СНС-а.
„Искрено се радујем наставку сарадње и верујем да најбољи дани како за НСД, тако и за СНС, али и за васцели српски народ тек долазе.
У Српској напредној странци и мени лично, увек ћеш имати ослонац, подршку и помоћ, кад год теби и странци на чијем си челу, то буде затребало.“
Вучевић је закључио са поздравом чланству Нове српске демократије уз жељу да све зацртане циљеве и остваре.